Új szabályokkal segítik a nem digitális banki ügyfeleket
- MaNo hírszerkesztő csapat

- 2022. szept. 22.
- 1 perc olvasás

Az idős emberek egy része nem online fizeti be a számláit. Egy új, november 1-től bevezetésre kerülő szabályozással most számukra is megkönnyítik ezt a fajta ügyintézést. Továbbra is lehetőség kell, hogy legyen a bankokban számlainformációhoz jutni, utalni és számlákat befizetni. A bankban segítséget kell kapniuk azoknak is, akik nem tudják használni az online banki ügyintézést. Jelenleg 100 NOK a kezelési költsége annak, ha egy számlát a bankban fizetünk be. A pénzintézeteknek kell, hogy legyen opciója azok számára is, akik nem online bankolnak.
Forrás: UTROP


































Hozzászólások